Találatok száma: 55


Digitus USB 2.0 connection cable, type  A - micro B

Digitus USB 2.0 connection cable, type A - micro B

M/M, 1.0m, USB 2.0 conform, bl
Garancia: 12 hónap
421 Ft (nettó)
535 Ft
Digitus USB 2.0 connection cable, type A - B

Digitus USB 2.0 connection cable, type A - B

M/M, 1.8m, USB 2.0 conform, bl
Garancia: 12 hónap
469 Ft (nettó)
595 Ft
Digitus USB 2.0 extension cable, type A

Digitus USB 2.0 extension cable, type A

M/F, 1.8m, USB 2.0 conform, bl
Garancia: 12 hónap
480 Ft (nettó)
610 Ft
Digitus USB 2.0 connection cable, type A - B

Digitus USB 2.0 connection cable, type A - B

M/M, 3.0m, USB 2.0 conform, bl
Garancia: 12 hónap
587 Ft (nettó)
745 Ft
Digitus USB 2.0 connection cable, type A - B

Digitus USB 2.0 connection cable, type A - B

M/M, 5.0m, USB 2.0 conform, bl
Garancia: 12 hónap
858 Ft (nettó)
1 090 Ft
Digitus USB 2.0 connection cable, type  A - micro B

Digitus USB 2.0 connection cable, type A - micro B

M/M, 1.8m, USB 2.0 compatible, bl
Garancia: 12 hónap
1 110 Ft (nettó)
1 410 Ft
Digitus DVI Adapter, DVI(18+1) - HDMI type A

Digitus DVI Adapter, DVI(18+1) - HDMI type A

M/F, DVI-D single link, Full HD, bl
Garancia: 12 hónap
1 185 Ft (nettó)
1 505 Ft
Digitus HDMI High Speed connection cable, type A

Digitus HDMI High Speed connection cable, type A

M/M, 2.0m, w/Ethernet, Ultra HD 60p, gold, bl
Garancia: 12 hónap
1 248 Ft (nettó)
1 585 Ft
Digitus HDMI Premium High Speed connection cable, type A

Digitus HDMI Premium High Speed connection cable, type A

M/M, 1.0m, Ultra HD 60p, gold, bl
Garancia: 12 hónap
1 697 Ft (nettó)
2 155 Ft
Digitus Professional Fiber Optic Multimode Patch Cord 3mm LC/LC 1m

Digitus Professional Fiber Optic Multimode Patch Cord 3mm LC/LC 1m

Garancia: 12 hónap
1 713 Ft (nettó)
2 175 Ft
Digitus Professional Fiber Optic Multimode Patch Cord 3mm LC/LC 2m

Digitus Professional Fiber Optic Multimode Patch Cord 3mm LC/LC 2m

Garancia: 12 hónap
2 177 Ft (nettó)
2 765 Ft
Digitus HDMI Premium High Speed connection cable, type A

Digitus HDMI Premium High Speed connection cable, type A

M/M, 2.0m, w/Ethernet, Ultra HD 60p, gold, bl
Garancia: 12 hónap
2 252 Ft (nettó)
2 860 Ft
Digitus Professional Fiber Optic Multimode Patch Cord 3mm LC/LC 3m

Digitus Professional Fiber Optic Multimode Patch Cord 3mm LC/LC 3m

Garancia: 12 hónap
2 252 Ft (nettó)
2 860 Ft
Digitus DVI connection cable, DVI(24+1), 2x ferrit

Digitus DVI connection cable, DVI(24+1), 2x ferrit

M/M, 2.0m, DVI-D Dual Link, bl
Garancia: 12 hónap
2 476 Ft (nettó)
3 145 Ft
Digitus USB Type-C connection cable, type C to A

Digitus USB Type-C connection cable, type C to A

M/M, 1.8m, 3A, 480MB, 2.0 Version, bl
Garancia: 12 hónap
2 748 Ft (nettó)
3 490 Ft
Digitus Professional Fiber Optic Multimode Patch Cord 3mm LC/LC 5m

Digitus Professional Fiber Optic Multimode Patch Cord 3mm LC/LC 5m

Garancia: 12 hónap
2 764 Ft (nettó)
3 510 Ft
Digitus HDMI Premium High Speed connection cable, type A

Digitus HDMI Premium High Speed connection cable, type A

M/M, 3.0m, w/Ethernet, Ultra HD 60p, gold, bl
Garancia: 12 hónap
2 807 Ft (nettó)
3 565 Ft
Digitus HDMI adapter cable, type A-DVI(18+1)

Digitus HDMI adapter cable, type A-DVI(18+1)

M/M, 2.0m, Full HD, bl
Garancia: 12 hónap
2 823 Ft (nettó)
3 585 Ft
Digitus HDMI High Speed connection cable, type A

Digitus HDMI High Speed connection cable, type A

M/M, 3.0m, w/Ethernet, Ultra HD 60p, gold, bl
Garancia: 12 hónap
2 882 Ft (nettó)
3 660 Ft
Digitus HDMI High Speed connection cable, type A

Digitus HDMI High Speed connection cable, type A

M/M, 5.0m, w/Ethernet, Full HD 60p, gold, bl
Garancia: 12 hónap
3 047 Ft (nettó)
3 870 Ft
^